ЗАПОВІДНИК "ТРАХТЕМИРІВ" ВІДКРИВ ПЕРШИЙ НА ТРАХТЕМИРІВСЬКОМУ ПІВОСТРОВІ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ
У селі Бучак, що на Канівщині, 14 листопада, на храмове свято села - день св. Кузьми та Дем'яна - відбулася знаменна подія: відкрито краєзнавчий музей.
Докладніше
Затверджено Стратегію розвитку Державного історико-культурного заповідника "Трахтемирів"
Кілька місяців команда заповідника за підтримки експертів із стратегування вивчала проблематику розвитку заповідника. І, нарешті, стратегію розвитку розроблено, презентовано та затверджено.
Докладніше
ДІКЗ "Трахтемирів" розпочинає туристично-екскурсійний сезон!
Інформація для усіх відвідувачів Трахтемирівського півострова: Державний історико-культурний заповідник "Трахтемирів" проводить екскурсії по півострову, а саме в селах Трахтемирів і Бучак, а також їх околицями.
Докладніше
НАЙКРАЩІ ВІТАННЯ У НОВОМУ РОЦІ!
Державний Історико-культурний заповІдник "Трахтемирів" вітає усіх із Сонцеворотом, Різдвом та Новим Роком! Хай 2021-й рік принесе у Ваші домівки здоров`я, добрий настрій та всілякі гаразди! Веселих свят!
Докладніше
МАЙБУТНЄ ЗНАЙОМИТЬ СЬОГОДЕННЯ З МИНУЛИМ
Протягом усього 2020 року команда Держаного історико-культурного заповідника «Трахтемирів» розробляла, чекала, планувала, готувалася, а головне...
Докладніше


Екскурсії

Для знайомства з глибинами історії півострова та красою його природи працівниками заповідника розроблено кілька лінійних маршрутів з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей відвідувачів: від села Трахтемирів і до окремих ділянок півострова, а також в районі села Бучак та околиць. Екскурсії проводяться з кінця квітня до початку жовтня, в інший період можливі за сприятливих погодних умов. Варто зважати, що Трахтемирівський півострів є важкодоступним краєм, що вкритий лісом та чагарником, порізаний глибокими ярами з непрохідними у негоду грунтовими дорогами.

Трахтемирів

Точка відліку даного маршруту - пам’ятний знак гетьману українського козацтва Петру Сагайдачному на честь походу Війська Запорожського на Московщину...

Докладніше
Трахтемирів – козацький край

По маршруту від села вглиб півострова можлива зустріч із Скіфом – відомим місцевим жителем, художником Олегом Георгійовичем Петриком.

Докладніше
Бучак

Це старовинне село, під цією назвою воно фіксується з 1645 року. На жаль, наприкінці 1980-х років село було знесено для масштабного гідроенергетичного будівництво...

Докладніше