Трахтемирів

Точка відліку даного маршруту  - пам’ятний знак гетьману українського козацтва Петру Сагайдачному на честь походу Війська Запорожського на Московщину. Далі маршрут пролягає до цвинтаря з кам’яними хрестами ХVІІ–ХХ ст. Звідти починається піший перехід в глиб півострова - до Маркового шпиля  та  місця розташування літописної  Зарубської фортеці та поселення (VІІІ-Х ст.), звідти маршрут прямує до наймасштабнішої пам’ятки півострова – скіфського городища (590га) на місце розкопу валу скіфського часу та фото на фоні водосховища біля символічного дерева-тризуба.


Протяжність: 10-14 км.
Час: 8-9 год.
Вартість: 860 грн.

Екскурсійна робота проводиться згідно зі статутною діяльністю заповідника та чинного законодавства.

Трахтемирів – козацький край
По маршруту від села вглиб півострова можлива зустріч із Скіфом – відомим місцевим жителем, художником Олегом Георгійовичем Петриком.
Докладніше
Бучак
Це старовинне село, під цією назвою воно фіксується з 1645 року. На жаль, наприкінці 1980-х років село було знесено для масштабного гідроенергетичного будівництво...
Докладніше

Новини

22.11.2021
ЗАПОВІДНИК "ТРАХТЕМИРІВ" ВІДКРИВ ПЕРШИЙ НА ТРАХТЕМИРІВСЬКОМУ ПІВОСТРОВІ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

У селі Бучак, що на Канівщині, 14 листопада, на храмове свято села - день св. Кузьми та Дем'яна - відбулася знаменна подія: відкрито краєзнавчий музей.


Докладніше
28.05.2021
Затверджено Стратегію розвитку Державного історико-культурного заповідника "Трахтемирів"

Кілька місяців команда заповідника за підтримки експертів із стратегування вивчала проблематику розвитку заповідника. І, нарешті, стратегію розвитку розроблено, презентовано та затверджено.


Докладніше