Бучак
Це старовинне село, під цією назвою воно фіксується з 1645 року. На жаль, наприкінці 1980-х років село було знесено для масштабного гідроенергетичного будівництва, яке так і не було розпочате. Але тут є достатньо місцевостей та об’єктів для цікавої мандрівки. Зокрема, тут знаходиться озеро Бучак (популярне місце дикого відпочинку), залишки городища зарубинецької епохи, справжній вітряк та ін.

Екскурсійний маршрут має три варіанти.
  • Варіант І: Протяжність складає понад 6 км., включає прогулянку селом, відвідування гідрологічного об’єкта – літописної Роженої криниці, а також сакральної пам’ятки ранньослов’янських часів – Бабиної гори (у 2-х кілометрах південніше села).
  • Варіант ІІ: скорочений маршрут без відвідин Бабиної гори, тривалість орієнтовно 4 години.
  • Найкоротша версія обмежується прогулянкою селом і займає 2-3 години. Вартість – 500,00грн.

Варіант І
Протяжність: понад 6 км.
Час: 5-6 год.
Вартість: 700 грн.

Варіант IІ
Протяжність:
Час: 4 год.
Вартість: 600 грн.

Екскурсійна робота проводиться згідно зі статутною діяльністю заповідника та чинного законодавства.

Трахтемирів
Точка відліку даного маршруту - пам’ятний знак гетьману українського козацтва Петру Сагайдачному на честь походу Війська Запорожського на Московщину...
Докладніше
Трахтемирів – козацький край
По маршруту від села вглиб півострова можлива зустріч із Скіфом – відомим місцевим жителем, художником Олегом Георгійовичем Петриком.
Докладніше

Новини

22.11.2021
ЗАПОВІДНИК "ТРАХТЕМИРІВ" ВІДКРИВ ПЕРШИЙ НА ТРАХТЕМИРІВСЬКОМУ ПІВОСТРОВІ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

У селі Бучак, що на Канівщині, 14 листопада, на храмове свято села - день св. Кузьми та Дем'яна - відбулася знаменна подія: відкрито краєзнавчий музей.


Докладніше
28.05.2021
Затверджено Стратегію розвитку Державного історико-культурного заповідника "Трахтемирів"

Кілька місяців команда заповідника за підтримки експертів із стратегування вивчала проблематику розвитку заповідника. І, нарешті, стратегію розвитку розроблено, презентовано та затверджено.


Докладніше